PAYKASA FİYATLARI

Kredi kartlarından çok daha güvenli bir sisteme sahip olan Paykasa fiyatları birçok değişkene bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Bayilik hizmeti sağlayan www.arefbilisimpaykasa.com adresimizden yada canlı destek hattımız aracılığı ile çok kolay bir şekilde elde edilmekte olan Paykasa kartların içinde Euro kuruna ait tutarlar bulunmaktadır. 10 Euro ile 500 Euro arasında değişkenlik gösteren bu bakiyelere göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Bununla birlikte döviz kurunun sahip olduğu hareketlilikte fiyatların yükselmesini beraberinde getirebilmektedir.

Son derece basit bir şekilde alımı yapılan ön ödemeli sanal kartların birçok avantajlı yönü de bulunmaktadır. Alım işlemlerinde Paykasa fiyatları haricinde herhangi bir ek ücret ödenmesine ihtiyaç olmamakla birlikte alım sırasında kişisel verilerin verilmesine de gerek yoktur. Bundan dolayı kişisel kart olma özelliğine sahip olmayan Paykasa kartların kullanımı ise tek bir pin kodu ile olmaktadır. Alım sırasında verilen pin kodunun dışında herhangi bir şifre ya da bilginin kullanılmasına ihtiyaç yoktur.

Sayıları on binleri aşan internet sitelerinde geçerli olan Paykasa kartların kullanımı da basittir. Seçili ürünün ödemesi yapılırken Paykasa Kart işaretlendikten sonra belirtilen alana pin kodunun yazılmasıyla işlem tamamlanmaktadır. Kredi kartlarına kıyasla çok daha hızlı olmasıyla birlikte herhangi bir risk taşıması söz konusu değildir. Ön ödemeli özelliğe sahip olmasından dolayı kişinin borçlanmasına imkân verilmemektedir. Böylelikle gereksiz harcamaların yapılmasının önüne geçilmektedir. Paykasa fiyatları üzerinden döviz kuru dışında herhangi bir etki bulunmamakla birlikte her türlü işlemin güvenilir siteler yapılması tavsiye edilmektedir.