PAYKASADA DOLANDIRICILIK

Paykasada dolandırılmamak için nelere dikkat etmeniz gerekir. Genelde birçok kişiler paykasa alırken bilmeden dolandrılıyorlar. Özellikle ilk defa paykasa  alacak olanlar bu konuda çok fazla bir bilgiye sahip olmadıkları için bu olayı çok yaşıyorlar. Aslında paykasa kod alımı son derece güvenli bir sistem halindedir. Kişilerin kredi kartlarını kullanmadan kendine özel bilgilerinizi paylaşmadan günümüzde daha çok tercih edilmesi  sağlanmıştır.

Öncelikle  Google arama motorunda aranan kelimeler  arasında yazılanlar başlıca paykasa ,ucuz paykasa, paykasa nasıl alırım vb. Google ilk sayfada en üstte direk verilen link karşınıza reklam olarak çıkar. Kesinlikle buna güvenmeyiniz 1 sayfada arama yaptığınızda en üstte çıkan paykasa reklamına  inanmayınız. Birçok kişi o reklam adı altında çıkan siteler yüzünden  hep dolandırılmıştır. Bu reklam olarak çıkan siteler  kişileri  dolandırdıktan sonrada hemen engelliyorlar.

Sizin onlara olan erişiminiz anında kısıtlanıyor. Bu tip siteler genelde güven vermiş ve bu sektörde uzun zamandır satış yapan siteleri  taklit ederler. Birçoğumuz buna inanırız. Nasılmı oluyor? Size hemen örnek verelim. Mesela  arefbilisimpaykasa.com gerçek bir sitedir. Yıllardır bu sektörde size hızlı ve ucuz paykasa satan bir sitedir. Örneğin dolandırıcılar ise  arefbilisim-paykasa.net  adı altında reklam verirler.Şimdi  bu iki site arasındaki farkları görebildinizmi ? arefbilisimpaykasa  ve arefbilisim-paykasa Tek fark arefbilisim den sonra sadece araya kısa çizgi koyulmuştur. Sahte olan site kısa çizgisi olandır. Genelde  birçok kişi buna dikkat etmeden hemen o siteye yöneliyorlar. Haksızda sayılmazlar ancak çok dikkat etmek gerekiyor . Bu  nedenledirki  sizler dolandırılmamak adına REKLAM olarak çıkan paykasa sitelerine kesinlikle güvenmeyiniz.

About the author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.