Resmi Bayi’den, Uygun Paykasa Fiyatları

Sitemizde görebileceğiniz şekilde bu anlamda en uygun fiyatları sizlere sunuyor olmamızın nedeni resmi paykasa şubesi olduğumuzun küçük bir ispatı nitelğindedir.Fakat sizlere verdiğimiz bu bilgiler yanılmanıza sebebiyet vermemelidir.Çünkü internet ortamında Euronun gerçek kurundan daha aşağı fiyatlarda satış yapma vaadi veren sitelerden kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ederiz. Nasıl bir banka ya da döviz bürosundan döviz alırken piyasa değerinin altında bir fiyat mümkün değil ise gerçekte bir banka olan PAYKASA Finance & Online Banking LTD. INC’ninde sizlere uluslar arası Euro günlük kur altında satış yapması mümkün değildir.

Paykasa Kart Fiyatları

Güvenli Alışveriş İçin

Bu nedenle , bu anlamda ,size bu şekilde vaatlerde bulunan siteler, gerçekte umut tacirliği yaparak aslında size ait olan paranızı havale yöntemi ile sizin kendi isteğinizle kendi hesaplarına gönderilmesini sağlarken, kanunen suç teşkil etmeyen ve herhangi bir şekilde geri iade talebi mümkün olmayan ödeme gerçekleştirmenizi istemekte ve kısacası bu yollarla sizleri dolandırmaktadırlar. Güncel paykasa fiyatları için bizimle iletişime geçin.

www.arefbilisimpaykasa.com yukarıda belirtiğimiz tüm bu zorluklardan uzak güvenli alışveriş hizmeti veren bir firma olmakla beraber 128 bit SSL bağlantısı ile bu anlamda resmi bir garantör hizmeti vermektedir.Bu nedenle siz değerli müşterilerimiz tarafından tercih edilmekteyiz.